CO O NÁS ŘEKLI A NAPSALI KLIENTI


".... Já Vám také děkuji za spolupráci, Cebyt mi opravdu ušetřil spoustu cenného času, toho si vážím nejvíce."
12.5.2021

"Perfektně zajištěné digitální ukládání přehledu historického spravování nemovitosti!
Odpadá složité archivování v papírové podobě správců výborů SVJ, které si pamatuji před 15-20 lety. Nyní kdykoliv lze zpětně nahlédnout nebo dohledat informaci bez přehrabávání šanonů."
10.5.2021

"Spolupráci s technickým oddělením Cebytu hodnotíme jednoznačně jako úspěšnou. Zvláště oceňujeme výbornou spolupráci a pomoc při složitém projektu opravy přístupové cesty k domu, kde nám technické oddělení pomohlo i ve výběru výborného dodavatele. V současné době plánujeme realizaci dalšího velkého projektu a budeme opět využívat služeb a zkušeností technického oddělení Cebytu."
19.7.2020

"Dobrý den,
ještě jednou děkuji za rychlé projednání a prodloužení platnosti nabídky ... na čištění topné soustavy v našem objektu....s prací technického oddělení jsem opravdu spokojený,
                                hodnocení :      1* ."
16.7.2020

"Jako vlastníci bytových jednotek spolupracujeme se společností CEBYT cca 3 roky. Tyto 3 roky zahrnovaly velké množství e-mailů, telefonátů a další korespondence. S velkou chválou musíme konstatovat, že pracovníci společnosti nám vždy vyšli vstříc a snažili se všechny problémy vyřešit k naší spokojenosti. Jejich jednání bylo pokaždé proaktivní a  komunikace naprosto bezproblémová. Vše, co si může od správcovské společnosti vlastník přát."

"Dobrý den, děkuji za zaslané podklady. Dostal jsem je v pořádku. Elaboráty jsou obsáhlé a budu je tedy prodrobně studovat nějaký čas. Na první rychlý pohled na provádění výběrového řízení bych konstatoval, že bylo prováděno zodpovědně, kvalitně a i výsledek  - vybrání firmy XXX  - je podle mně správná volba."

"Dobrý den, děkuji za celou realizaci a vedení opravy. Osobně jsem s vámi spokojený."

"Dobrý den, to jsou skvělé zprávy. Je mi jasné, že služby nad rámec smlouvy zaplatíme, to je přirozené a souhlasím."

"Dovolte za mě i za celý výbor Vám a Vašemu kolegovi poděkovat za pomoc a podporu a především za stavební dozor. Bez vás bychom si s nimi (tj. dodavatelem stavebních prací) těžko poradili...."

"Od počátku se se společností CEBYT výborně komunikovalo. Také odborná znalost všech zaměstnanců je na velmi vysoké úrovni. V průběhu naší spolupráce se nám například v součinnosti se společností CEBYT podařilo zahájit převod bytů do osobního vlastnictví a taktéž projít procesem založení společenství vlastníků bytových jednotek."

"Na základě dosavadních zkušeností musíme konstatovat, že přístup jak k původní poptávce, tak procesu přebírání s paní Hrdonkovou i řešení technických záležitostí s technickým oddělením zatím shledáváme naprosto profesionální, jasně vymezené, opírající se znění smlouvy i interní procedury. Na veškeré naše dotazy jsme vždy dostali jasnou a odbornou odpověď."

"Na Cebyt jsem narazil náhodou a oslovil je s prosbou o nabídku na správcovské služby. První reakce ve mne zanechala velký dojem, protože nabídka přišla v požadovaném detailu a v dohodnutém termínu. Následná spolupráce se vždy nesla ve stejném duchu. Pokud o něco požádám, vždy dostanu profesionální odpověď. Pokud něco nepokrývá společná smlouva, vždy dostanu zavčas upozornění, že se jedná o placenou práci nad rámec smlouvy. Ovšem po jasném odsouhlasení ceny, vždy dostanu přesně to, o co žádám. Prostě přijde mi, že pro Cebyt není nic problém, můžu vřele doporučit."

"Mohu konstatovat, že jsme se spoluprací spokojeni, zatím se nevyskytl problém, který bychom vzájemně nevyřešili a mohu za výbor samosprávy firmu doporučit."

"Shrnuto závěrem jsme se vždy u zaměstnanců CEBYT a.s. setkali s ochotou a profesionalitou."

"Dobrý den, paní Hrdonková, moc Vám děkuji za zprávu a Váš vstřícný přístup. Panu XY byste mohli nabídnout Vaše služby, je evidentní, že služby jejich ekonomického / účetního oddělení ani po letech nemá pod kontrolou...."

"Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli pro CEBYT a těším se na spolupráci. (Od našeho stávajícího správce bychom takovou profesionální radu věru neobdrželi)."

© 2016 CEBYT, a.s.